Využijte slevu 10 % na vše od 17. do 23. června s kódem PRAZDNINY

Doprava a platba

DOPRAVA A BALNÉ V RÁMCI DORUČOVÁNÍ PO ČR

 

DOPRAVA ZDARMA ZÁSILKOVNA A BALÍK NA POŠTU BALÍK DO BALÍKOVNY, -  POŠTOVNÉ A BALNÉ JE ZDARMA, V PŘÍPADĚ, ŽE HODNOTA OBJEDNÁVKY PŘESÁHNE ČÁSTKU 3.000,- Kč.

DOPRAVA ZDARMA BALÍK DO RUKY A PPL PRIVAT - POŠTOVNÉ A BALNÉ JE ZDARMA V PŘÍPADĚ, ŽE HODNOTA OBJEDNÁVKY PŘESÁHNE ČÁSTKU 4.000,- Kč.

 

ZPŮSOB PLATBY

logo_barevne_balik_do_ruky logo_barevne_balik_na_postu logo pro e-shopy logo logo_ppl_parcelshop Zasilkovna Claim_small
BANKOVNÍM PŘEVODEM 140 Kč 110 Kč 79 Kč 140 Kč 89 Kč 79 Kč
PLATBA KARTOU 140 Kč 110 Kč 79 Kč 140 Kč 89 Kč 79 Kč
DOBÍRKA X 59 Kč 59 Kč X 59 Kč 59 Kč

 

OSOBNÍ ODBĚR na prodejně BETTYNKA - ZDARMAadresa prodejny/ - platba pouze převodem. Zboží bude doručeno na prodejnu až po zaplacení objednávky /doba doručení 1 - 2 dny/.

 

SLEDOVÁNÍ ZÁSILKY 

Svoji zásilku odeslanou prostřednictvím přepravce České pošty nebo PPL můžete sledovat a dozvědět se více o jejím doručení či uskladnění. Podací číslo Vaší zásilky najdete v informačním emailu o odeslání zásilky z bettymode.com.

Sledování zásilky PPL 
Sledování zásilky Česká pošta
 
ZPŮSOBY DORUČENÍ
 
logo_barevne_balik_do_ruky
 
Česká pošta Vás informuje prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání. Pohyb balíku můžete sledovat v systému Track and Trace na stránkách České pošty. V případě, že nebudete zastiženi, bude pro Vás balík připraven k vyzvednutí na Vaší ukládací poště. Zároveň můžete využít webovou aplikaci Změna doručení Online a změnit si termín a čas doručení.
 
logo_barevne_balik_na_postu
 
Nemusíte být v určitý čas na určitém místě – balík si vyzvednete na Vámi vybrané poště v čase, který se Vám nejvíce hodí. Česká pošta Vás informuje prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání a zároveň ve chvíli uložení balíku na poště. Pohyb balíku můžete sledovat v systému Track and Trace na stránkách České pošty. 
 
logo pro e-shopy
 
Cenově nejdostupnější alternativa dodání zboží z e-shopu. Jedná se o rychlé a jednoduché vyzvednutí balíku na specializovaných přepážkách Balíkovna. Stačí zvolit službu na vyvolávacím systému a následně budete v co nejkratší době vyzváni k přepážce. Pro vyzvednutí stačí pouze sdělit jméno a kód zásilky, který zákazník obdrží v zaslaném avízu. Vždy je možné platit kartou.
 
Zasilkovna Claim
 
Doručení na výdejní místa Zásilkovny. Stačí si z tisíců výdejních míst vybrat to, které máte po ruce. Zásilku si zde vyzvednete v čase, který vám vyhovuje, a nemusíte jako na trní čekat na kurýra.
 
 logo
 
Přepravce PPL doručí zásilku druhý pracovní den po jejím podání nebo v jiném termínu dle telefonické domluvy. Pokud Vás nebude možno zastihnout na adrese ani telefonickém kontaktu, zásilka bude uložena na nejbližším PPL depu. PPL - řidič Vás před doručením kontaktuje telefonicky ohledně času předpokládaného doručení.
 
logo_ppl_parcelshop
 
Chcete si vyzvednout zásilku v den a v čase, který vyhovuje Vám, pak zvolte doručení na Parcelshop. Vyberte si z mnoho míst po celé ČR. Vyzvedněte si zásilku do 7 dnů od obdržení SMS/e-mailu.
 
 
 
 MOŽNOSTI PLATBY
 
 
 dobirka
 
DOBÍRKA - zboží hradíte až při převzetí balíku od zvoleného přepravce. Zpravidla je možné platit hotově nebo platební kartou, dle možností a aktuální situace daného přepravce.
 
 
images
 
BANKOVNÍ PŘEVOD - pokud jste zvolili platbu bankovním převodem, budou Vám po odeslání objednávky zaslány na e-mail pokyny k platbě /číslo účtu, variabilní symbol a částka/. Žádáme Vás o provedení úhrady do 5-ti pracovních dnů nebo zprávu o pozdější platbě.
 
 
 stažený soubor
 
PLATBA KARTOU - placení platební kartou je nejrychlejší způsob, jak zaplatit za zboží. Vyberte si zboží, které chcete zakoupit a zvolte platbu kartou VISA nebo MasterCard. Po potvrzení objednávky budete přesměrováni na platební bránu pro platbu kartou. Opíšete údaje z vaší karty dle formuláře a potvrdíte platbu.
 
gopay-online-platby-2

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz