O nás

 

Betty Mode: Krok za krokem od roku 2000

Záleží nám na našich dětech i vnoučatech. Chceme, aby oblékaly zdravotně nezávadné oblečení vyrobené s láskou a péčí. Chceme, aby naše oblečení přinášelo zákazníkům radost a spokojenost. Už více než dvacet let proto v jihomoravském Kyjově vyrábíme kvalitní textilní výrobky pro děti a mládež. 

 

Jak to všechno začalo?

Už před rokem 2000 jsem se pohybovala v obchodu s textilem a na základě zkušeností se zbožím, které tehdy bylo na trhu, ve mně pomalu zrálo rozhodnutí pustit se do vlastní výroby. Pustila jsem se do toho v roce 2000 – s cílem nezásobovat jen vlastní prodejnu v Kyjově, ale vytvořit prodejní síť pro celou Českou republiku. Pronajali jsme si první výrobní prostory, nakoupili spolehlivé japonské šicí stroje a sehnali šikovné švadleny. Hned od začátku jsme kladli důraz na pečlivé zpracování našich výrobků, stejně tak jako na kvalitu použitého materiálu – a to se snažíme dodržovat dodnes. 

 

bettymode-pyžama-FB-154

Co děláme

Šijeme oblečení na každý den. Vaše děti je tedy můžou nosit denně - do školky, do parku, na hřiště, do přírody. Naše tepláky, mikiny a trička to vydrží. A až z nich váš poklad vyroste, klidně je oblečte mladšímu sourozenci nebo předejte dál. 
Nešijeme jenom na (jeden) den. Naše pyžama jsou zárukou klidného a spokojeného spánku. A pokud už teď svým dětem závidíte, nebuďte smutní - šijeme i pro dospělé. Bavlněné tepláky se dokonale přizpůsobí vaší figuře, spokojenost zaručujeme.

 

Proč si vybrat nás?

Máme vlastní děti, taky je musíme oblékat. Při navrhování a šití tedy myslíme především na ně. Stejnou péči nabízíme i vašim dětem. Záleží nám na kvalitě materiálů, střihů a šití. Chceme odlišit sebe i vás od ostatních - všechny výrobky proto šijeme v malých sériích a několikrát za sezónu nabídku měníme.

Všechny materiály mají certifikát o zdravotní nezávadnosti. Materiál nakupujeme pouze v ČR a EU. Šijeme převážně z bavlněných materiálů.
 

Jsme držitelé známky Český výrobek a registrované ochranné značky Betty Mode.


Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz